Zakładanie ogrodów i terenów zieleni

Komu nie marzy się przestrzeń wokół domu, gdzie spędzanie czasu będzie czystą przyjemnością? Jeśli zależy Ci na tym, żeby móc się cieszyć pięknym otoczeniem, zleć tworzenie terenów zielonych oraz zakładanie ogrodów profesjonalnej firmie, która przygotuje projekt w pełni dopasowany do Twoich oczekiwań, a następnie wykona zlecenie dokładnie oraz w terminie. Takie postępowanie zapewni Ci efekt prosto z Twoich marzeń i stworzy przestrzeń, w której picie kawy rano, czytanie książki w ciągu dnia oraz wieczory w towarzystwie przyjaciół będą niezapomnianymi chwilami. Najlepszy wybór? Nasza firma, która planowanie terenów zieleni ma w małym palcu!

Zakładanie ogrodów – projektowanie zieleni dla wyjątkowego efektu

Wszelkie decyzje należą do Ciebie – to Ty wybierasz rośliny, drzewa oraz krzewy, które zostaną posadzone koło swojego domu. To od Ciebie zależy, jakie dodatkowe elementy (fontanny, oczka wodne, ściółka, dekoracje, inne) zostaną zamontowane. To Ty przekażesz nam, jakie systemy chciałbyś mieć założone (np. instalacja nawadniania)

Naszą rolą jest opracowanie projektu na podstawie rozmowy o Twoich oczekiwaniach, a następnie wykonanie, które obejmuje realizację planu krok po kroku – od przygotowania ziemi po wykończeniówkę, by dojść do satysfakcjonującego dla Ciebie efektu.

Instalacja nawadniania, sadzenie roślin, zakładanie trawników – na tworzeniu ogrodów znamy się jak nikt inny! Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz wizji, decydując się na skorzystanie z naszych usług. Zapewniamy Cię, że w krótkim czasie będziesz mógł się cieszyć pięknie zagospodarowanym terenem zielonym wokół swojego domu!

Zakładanie ogrodów obejmuje kilka etapów:

  1. Przygotowanie koncepcji oraz projektu końcowego.
  2. Przygotowanie terenu do zaplanowanych prac – obejmuje to różnego rodzaju prace ziemne, zarówno dokonywane maszynami, jak i ręcznie.
  3. Założenie trawników – korzystając zarówno z sadzonek, jak i gotowych rozwiązań.
  4. Kupno oraz dostawa wszystkich materiałów roślinnych – doradztwo oraz wsparcie podczas doboru roślin.
  5. Sadzenie roślin – ich rozmieszczenie odbywa się zgodnie z projektem.
  6. Montaż systemów – zakładanie między innymi instalacji nawadniania.
  7. Montaż małej architektury – fontanny, oczka wodne i inne.
  8. Wykonanie prac brukarskich – obejmuje to ścieżki oraz innego rodzaju strefy komunikacyjne.
  9. Wykonanie prac wykończeniowych – ściółkowanie, dodatkowe dekoracje itp.
  10. Ostateczna weryfikacja realizacji projektu, wraz z Klientem – po uzyskaniu akceptacji ogrodu, następuje zakończenie prac.