Usługi ogrodnicze

Doskonale zorganizowany i zaaranżowany teren zielony jest swoistą ozdobą każdego budynku. Obecność kwiatów, krzewów i po prostu natury pozytywnie wpływa na samopoczucie, zapewnia doskonałe doznania estetyczne i pomaga uspokoić pędzące w głowie myśli. Właśnie dlatego planując przestrzeń wokół swojego domu, siedziby firmy czy budynku użyteczności publicznej, warto pomyśleć o naszej firmie, która, oferując kompleksowe usługi ogrodnicze, doskonale zna się na tym temacie.

Ogród to doskonała przestrzeń do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Czytanie książek w pobliżu pięknych okoliczności przyrody, a także zabawa z dziećmi na łonie natury dostarcza każdemu wiele radości. Z tą myślą oferujemy szeroki zakres usług naszej firmy, która już od 25 lat zajmuje się kompleksowym zakładaniem ogrodów w pełni dopasowanych do potrzeb Klienta.

Każdą zieloną przestrzeń na życzenie zleceniodawcy urozmaicamy o automatyczne systemy nawodnieniowe czy fontanny. Oferujemy m.in. przesadzanie i wycinkę drzew oraz zakładanie trawników z rolki i siewu, a także profesjonalną pielęgnację roślin. Dysponujemy szerokim wyborem różnego typu kwiatów i krzewów, wśród których nasi Klienci mogą wybierać egzemplarze, które najbardziej im się podobają.

Poniżej przestawiamy pełną listę naszych usług:

pielegnacja-ogrodow

 Ogrody Markowe: "Fachowo, rzetelnie, z pasją".